У львівському ліцеї ім. Героїв Крут відкрили пам’ятну дошку Устиму Голоднюку

Один з наймолодших Героїв Небесної сотні три роки навчався у львівському закладі

Головні новини Львова 19.02Ірина Панчишин, 19 лютого, 13:28 456 0

У Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулося відкриття пам’ятної дошки Герою України, Герою Небесної Сотні Устиму Голоднюку. Таблицю відкрили батько хлопця і побратим.

Устим навчався у ліцеї з 2008 до 2011 року. Отримав фізичну, військову підготовку. Заклад дав хлопцю хороші базові знання. Завдяки цьому Устим зміг вступити у Бережанський агротехнічний інститут.

«Пам’ятаю його як сумлінного, чесного, дуже справедливого і відповідального учня. В нього було таке загострене почуття справедливості, він цінував людську гідність. Він любив своїх товаришів і він добре з ними спілкувався», – прокоментувала вчителька української мови та літератури ліцею ім. Героїв Крут та класна керівничка хлопця Галина Онишко.

«В мене взагалі неоднозначні сьогодні почуття мені важко сьогодні на душі тому, що нахлинули спогади і завтра річниця загибелі. Ви розумієте це. Але одночасно і гордість розпирає груди. Я гордий за те, що він навчався в цьому ліцеї, що цей ліцей ось тут має його пам’ятну дошку», – розповів батько Устима Голоднюка Володимир Голоднюк.

Устим Голоднюк був захисником Майдану з листопада 2013 року. 30 листопада його побили при розгоні. Коли рани загоїлись хлопець поїхав на Майдан знову. 20 лютого 2014 року загинув внаслідок вогнепального поранення в голову на вул. Інститутській. Устим допомагав забирати загиблих. Куля ввійшла йому до потилиці, пробивши блакитну миротворчу каску.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук