У Львівському сервісному центрі МВС стартувала переатестація

Головні новини Львова 14.07Віталій Кубліков, 14 липня 2016, 18:14 1366 0

У сервісних центрах МВС, які перейняли естафету від колишнього МРЕВ, стартувала масова переатестація: від прибиральниці і до самого керівника. У Львівському сервісному центрі на вул. Данила Апостола у першу хвилю переатестації потрапило 40 працівників. Разом з ними податися на конкурс міг кожен охочий. Як наслідок ― чотири людини на одне місце адміністратора.

6-8 тисяч гривень зарплати і статус держслужбовця ― таку перспективу обіцяють для нових кадрів сервісні центри МВС. Та перш ніж потрапити на співбесіду, треба скласти теорію. Для якісної кадрової реформи підготували тести на знання права. Сам сервер віддалений, тестування закрите і захищене. Електронні ключі отримали від нацагентства держслужби.

«Везіння ніхто не скасовував, але система київська автоматично відбирає з 400 питань близько 40. Для кожної людини це різні питання», ― розповідає провідний спеціаліст сектора персоналу сервісного центру Ярослав Альохін.

Вже на цьому етапі мають намір відсіяти випадкових людей та тих, кому для держслужбовця малувато знань. Львів’янка Ольга одна із тих, хто успішно склав іспит. Спробувати свої сили переконали діти, але і вона має свою чітку мотивацію.

«Я хочу працювати в тій сфері, в якій ідуть реальні зміни. Я бачу, що міняється робота. І є довіра людей», ― каже одна із кандидаток Ольга.

Почали із переатестації адміністраторів. Бо це ті люди, які безпосередньо працюють із клієнтами. Тобто є імовірність людського впливу. Керівник сервісного центру визнає, що сподівався на більший конкурс. Втім, головне якість.

«Без цього конкурсу будь-яке реформування неможливо. То ключова позиція ― підбір кадрів. А далі їх вчити і вони перехоплюють естафету від старих працівників МРЕВ. Старих стереотипів», ― розповів в.о. керівника сервісного центру Олександр Плашовецький.

Нагадаємо, на сьогодні у львівському сервісному центрі вже можна онлайн замовити виготовлення посвідчення водія і перереєстацію транспортних засобів через інтернет. А весь процес на місці займає не більше 2 годин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук