У Львівському шкірвендиспансері бунтують проти головного лікаря
Трудовий колектив комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський шкірно-венерологічний диспансер №2» звернувся до депутатів обласної ради з проханням вирішити трудовий спір, який виник між ними та керівником закладу. Керівника звинувачують у неналежному виконанні посадових обов’язків.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Львівської обласної ради.
Звернення колективу розглянули на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Львівської облради 16 липня.
У скарзі працівників йдеться про постійне принижування з боку керівництва закладу честі та гідності лікарів цієї медичної установи, а також неможливість працювати в такому середовищі.
Більше того, на засідання депутатів особисто прийшли скаржники та головний лікар «Львівського шкірно-венерологічного диспансеру №2». Спершу депутати ознайомилися з інформацією про ситуацію в установі, яку озвучили лікарі, після чого депутати запросили на засідання висловити свою позицію і головного лікаря установи.
За словами робочого персоналу лікарні, їхнє керівництво чинить на них постійний тиск, своїми висловами та діями принижує їхні честь та гідність, не дає можливості висловити свою позицію, що, відповідно, не сприяє якісному виконанню роботи.
«У цій ситуації ми перебуваємо вже сім років і не можемо її ніяк вирішити. Тому за допомогою та з проханням про звільнення нашого головного лікаря звернулися до депутатів обласної ради», – зауважила присутня на засіданні комісії одна з працівників лікарні.
Зі свого боку головний лікар заперечила звинувачення своїх колег-медиків, заявивши, що докладає всіх зусиль, аби роботу її працівники виконували якісно.
Вислухавши обвинувачення обох сторін, голова комісії Богдан Чечотка поцікавився, чому колектив не звертається за вирішенням цієї ситуації до профспілкового комітету цієї установи.
«У вашій установі є дієвий орган – профспілка, до якої ви першочергово повинні звертатися, аби врегулювати ваш спір. Якщо голова профспілки відмовляється реагувати на колективні звернення або ж не знає, як правильно зробити, то у вас завжди є другий шанс – переобрати голову профспілки і тоді знову діяти за аналогічним принципом. Повірте, що рішення профспілкового комітету є дуже дієвими і можуть вичерпати конфліктну ситуацію, яка нині є всередині вашої лікарні», – сказав голова комісії.
Також Богдан Чечотка повідомив присутніх, що депутати обласної ради не можуть прямо вирішувати такі ситуації, оскільки не мають повноважень будь-кого звільняти з посад. Натомість, їхні рішення мають рекомендаційний характер, а тому вони радять спробувати в першу чергу вирішувати трудовий спір, який виник у їхній лікарні, усередині установи – за допомогою профспілкового комітету.