У Львові майданчики передадуть на баланс районних адміністрацій

СуспільствоОрися Шиян, 5 вересня 20163250
У Львові майданчики передадуть на баланс районних адміністрацій

Дитячі та спортивні майданчики у Львові після ліквідації ЛКП передадуть на баланс районних адміністрацій. Такі пропозиції обговорили 5 вересня під час круглого столу представники міської влади спільно з депутатами.

За однією із пропозицій, балансоутримувачем майданчиків стануть районні адміністрації, які в подальшому укладатимуть відповідні угоди про технагляд з підрядними приватними компаніями за закордонним зразком, повідомляє прес-служба міської ради.

Для кожної районної адміністрації виділять додаткову суму коштів для того, аби вони могли утримати майданчики. Для цього проведуть попередні розрахунки, врахувавши площу майданчиків, їхню кількість у межах певного району та розроблять відповідну програму, яку розглянуть на пленарному засіданні сесії міськради.

Нагадаємо, зараз балансоутримувачем дитячих та спортивних майданчиків на території Львова є ЛКП. Однак їх ліквідують після набрання чинності Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

За інформацією представників районних адміністрацій, обслуговування майданчиків – це додаткове неоплачуване навантаження на ЛКП, адже мешканці не платять ні за прибирання, ні за завіз піску, ні за дрібний ремонт, це все відбувається коштом адміністрації.

Невирішеним наразі є питання великих спортивних майданчиків, які поки залишаються в утримуванні ЛКП «Спортресурс».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук