У Львові обговорюватимуть стратегію безпеки в умовах війни на Сході України

СуспільствоЮлія Поліковська, 30 листопада 20172040

У Львові у четвер, 30 листопада, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького розпочне роботу І Львівський безпековий форум – дискусійна платформа для пошуку відповіді на питання про те, яким має бути новий безпековий порядок в світі, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Спікерка форуму, заступниця голови Верховної ради Оксана Сироїд пояснила, що ідея цього форуму з’явилася через відкриті питання та побоювання, які породила війна на Сході України. Необхідна була поява майданчика для розмови про те, що відбувається, що відчувають люди, куди це може завести і що насправді можна було би робити.

За її словами, Львівський безпековий форум повинен стати максимально орієнтованим на людей.

«Щоб ми говорили для людей і про людей, щоб думали про правдиві речі, а не про те, чи є вони політично коректними, — це я маю право сказати як політик, бо сама від цього потерпаю. І дивлячись на колектив, ту плеяду спікерів, які прибули на Львівський безпековий форум, думаю, нам вдасться реалізувати цей намір протягом наступних двох днів. Крім того, маю надію, нам вдасться зробити собі заділ для майбутніх обговорень і на наступні роки. Бо ця дискусія, безперечно, не на короткий період часу — вона буде тривати ще роки, а можливо і десятиліття», – зазначила Оксана Сироїд.

Основним завданням І Львівського безпекового форуму є пошук відповідей на питання регулювання статусу сучасних окупованих територій у світі, відповідальності сторін конфлікту, стратегій деокупації, примирення, а також побудови національної та міжнародної безпеки.

До участі у форумі запрошені експерти зі США, Канади, Великої Британії, Німеччини, Італії та міжнародних організацій. Детальніша інформація – на офіційній сторінці форуму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук