На конкурсі обрали брендування громадського транспорту Львова

Концепція передбачає розфарбування у жовтий і білий кольори

У Львові визначили переможця конкурсу на найкраще брендування громадського транспорту. Ним став варіант Костянтина Череповського, який передбачає розфарбування міського транспорту у жовтий та білий кольори.

В оголошеному Львівською міськрадою конкурсі на найкраще брендування громадського транспорту взяли участь четверо дизайнерів – Назарій Кондратюк, Тетяна Стефанишин, Назар Хітреня та Костянтин Череповський. Раніше ZAXID.NET детально писав про кожен із запропонованих варіантів.

У четвер, 4 жовтня, після представлення концепцій, відповідей на запитання громадськості та наради журі конкурсу вирішило обрати переможцем концепцію Костянтина Череповського і взяти цей варіант за основу для доопрацювання.

«Треба зважити на те, що ліврею ми розробляємо не на день, не на рік і не на три роки. Ми розробляємо ліврею на довше. Тому ми думаємо, що жоден з варіантів не може бути взятий і вже нанесений на транспорт чи вже внесений в специфікацію на придбання нових тролейбусів. Ми вважаємо найоптимальнішим варіантом сьогодні буде обрати переможця, але взяти його роботу за основу, яка далі буде доопрацьована за участю фахових дизайнерів», – сказав заступник директора житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий.

Переможець конкурсу Костянтин Череповський вважає яскравий жовтий колір, який мерія визначила базовим для розробки брендування, невдалим, через що вирішив додати до лівреї білий колір. «Ми виходимо з того, що базовим є жовтий колір. Щоб зменшити площу жовтого кольору, обводимо кузов білим, додаючи йому пластики», – зазначив він.

Концепція брендування громадського транспорту, яка перемогла на конкурсі

Простір між вікнами старих трамваїв і тролейбусів автор концепції пропонує фарбувати чорним кольором, щоб зробити їх візуально подібними на нові моделі транспорту.

Крім того, Костянтин Череповський запропонував позначати елементами різних кольорів види транспорту: трамваї – червоним, тролейбуси – синім, автобуси – зеленим. Однак від цієї ідеї ще можуть відмовитися під час доопрацювання концепції.

За словами Андрія Білого, доопрацювання триватиме близько двох тижнів, після чого в мерії презентують остаточний варіант лівреї.

Згідно з умовами конкурсу, переможець після розроблення брендування для всіх моделей транспорту отримає винагороду – 36 тис. грн.

Нова ліврея стане обов’язковою під час закупівлі нового транспорту, натомість наявний у місті транспорт перефарбовуватимуть поступово під час ремонтів, модернізацій тощо. «Нову ліврею ми будемо використовувати для всього нового транспорту, вона буде вказана в специфікації під час закупівлі, тому виробник одразу буде розфарбовувати транспорт так, як нам треба. Транспорт, який вже є в місті, перефарбовуватимуть з часом», – пояснив Андрій Білий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук