У Львові офіційно створили обласне управління Національної поліції

У Львові офіційно створили обласне управління Національної поліції
Начальник Головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія та начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський

Начальник Головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія 7 листопада зареєстрував положення про Головне управління поліції у Львівській області.

«Історична мить. Декілька хвилин тому зареєстровано Головне управління Національної поліції у Львівській області», – йдеться у повідомленні на сторінці Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Начальник Головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія

Відповідно Головне управління МВС Львівщини офіційно стало управлінням Національної поліції. Переатестація працівників та зміна структури правоохоронних органів триватиме, за прогнозами міністра МВС Арсена Авакова, приблизно півроку.

Нагадаємо сьогодні, 7 листопада, набув чинності закон «Про Національну поліцію України». При цьому, закон «Про міліцію» втратив свою силу.

Закон визначає Національну поліцію як орган виконавчої влади, який буде служити суспільству і призначений для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання громадського порядку та громадської безпеки.

Документ встановлює правові основи організації та діяльності Національної поліції України, статус поліцейських, а також порядок проходження служби в поліції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук