У Львові оголосили конкурс з розробки студентського е-квитка

У Львові оголосили хакатон з розробки студентського е-квитка

У Львові оголосили конкурс з розробки електронного студентського квитка, який виконуватиме низку функцій. Проект ініціювала «Львівська Політехніка» у партнерстві із Львівською міською радою та «ПриватБанком».

Студентів-розробників закликають взяти участь у хакатоні, за умовами якого вони самі зможуть запропонувати оптимальний перелік можливостей застосування «Єдиного квитка».

Очікується, що «Єдиний квиток» одночасно матиме функції студентського квитка, читацького, перепустки в гуртожиток, е-квитка для громадського транспорту та банківського рахунку для отримання стипендії.

«Учасники хакатону, команди студентів у травні розроблятимуть проекти квитка. Вони самі запропонують саме ті функції, які є найбільш актуальними для студентства», – зазначив доктор Назар Подольчак.

«На сьогодні є усі можливості, щоб поєднати студентський квиток із банківським рахунком, передбачити можливість оплати за проїзд у громадському транспорті, використовувати його як перепустку у гуртожитки. Мобільний додаток Privat24 дозволяє проводити оплату за поїзд у транспорті за допомогою зчитування QR-коду. За таким же принципом можна використовувати його як перепустку», – зазначив представник «ПриватБанку» Володимир Фальчук.

Він уточнив ZAXID.NET, що на сьогодні у «ПриватБанку» отримують стипендії понад 60% студентів Львова.

Студентський мер Львова Руслан Сагановський додав, що «Єдиний квиток» також може діяти як спеціальна знижка для студентів. «Студенти упродовж конкурсу будуть залучати до співпраці заклади, які готові надавати знижки на ті чи інші послуги, відвідування культурних установ тощо», – сказав він.

У «Львівській Політехніці» планують запровадити студентський е-квиток у новому навчальному році

Конкурс підтримало Міністерство освіти і науки України: для проекту надало «Львівській Політехніці» доступ до Єдиної електронної бази даних студентів, уточнив проректор Дмитро Федаcюк.

У «Львівській Політехніці» планують запровадити новий студентський квиток уже з 1 вересня, оформлюватимуть його безкоштовно. Упродовж перехідного періоду такі квитки діятимуть паралельно із пластиковими. Далі кожен із львівських університетів зможе вільно долучитися до проекту, звернувшись з таким проханням до міської ради.

За інформацією Назара Подольчака, до участі у хакатоні уже зголосилося шість команди: чотири із «Львівської Політехніки» та дві із Львівського національного лісотехнічного університету. Для участі у конкурсі необхідно подати реєстраційну анкету.

Нагадаємо, Львів став першим містом в Україні, де запроваджено оплату через смартфон за проїзд в усьому електротранспорті. У жовтні 2015 року у місті почали видавати ID-картки для учасників АТО, у подальшому планують запровадити ID-картки для усіх мешканців міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук