У Львові планують змінити нумерацію маршрутів електротранспорту

Зараз у Львові номери тролейбусних і трамвайних маршрутів дублюються

У Львові планують змінити нумерацію трамвайних і тролейбусних маршрутів, щоб уникнути дублювання номерів. Про це під час представлення стратегії розвитку ЛКП «Львівелектротранс» на засіданні сесії Львівської міськради 17 травня повідомив директор підприємства Олег Береза.

За словами Олега Берези, «Львівелектротранс» планує змінити нумерацію трамвайних і тролейбусних маршрутів так, щоб уникнути дублювань і виділити 20 номерів для трамвайних маршрутів та 30 – для тролейбусних. Таким чином, у разі зміни системи нумерації, у Львові не буде випадків, коли трамвайний і тролейбусний маршрут мають однаковий номер. Наприклад, зараз є трамвай №3 (пл. Собона – Аквапарк) та тролейбус №3 (Автовокзал – вул. Ряшівська).

Береза також зазначив, що така нумерація маршрутів електротранспорту дозволить запроваджувати тимчасові автобусні маршрути на час ремонту трамвайних чи тролейбусних мереж.

Крім того, стратегія розвитку «Львівелектротрансу» передбачає будівництво нових трамвайних і тролейбусних ліній, закупівлю нового та вживаного рухомого складу, реконструкцію трамвайного і тролейбусного депо та побудову нового трамвайного депо на вул. Княгині Ольги, впровадження виділених смуг руху для громадського транспорту, використання нових мийок для електротранспорту, впровадження нових видів абонементів, розробку єдиної лівреї електротранспорту, формування ефективної системи контролю оплати проїзду тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук