У Львові побільшає іноземних студентів

Іноземні студенти

Головні новини за 25 липняНовини Львова, 25 липня 2012, 23:28 684 0

Лише до університету імені Франка подали документи близько ста абітурієнтів з-за кордону, а у медичному таких - понад півтораста. Проте не всі із них стануть студентами: найважче випробування для іноземців - українська мова.

Соня та Іван приїхали із Сербії. Львів, кажуть, близький їм по духу, адже тут жили їхні родичі. Відтак, обрали факультети права в університеті Франка та дизайну в Академії мистецтв.

Цьогоріч в університеті імені Івана Франка хочуть навчатись громадяни 30-ти країн. Найбільше - з Китаю та держав Африки. Проте далеко не всім вдається вступити до вишу. Перед цим треба успішно закінчити 10-місячний курс української мови, дисциплін спеціалізації та професійної лексики.

Іноземні студенти платять за навчання ті ж гроші, що й українські спудеї. Проте і вони мають змогу навчатися безкоштовно.

В університеті імені Франка на українську філологію найчастіше вступають поляки та корейці, абітурієнти з Африки - на міжнародні відносини, а китайці здебільшого обирають музичну освіту в консерваторії. А стереотип, ніби у медичний університет вступають студенти з Близького Сходу - хибний. Цьогоріч майже дві третини іноземних абітурієнтів там - із Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук