У Львові побільшало російськомовної реклами, – депутат

14 липня 201110628

Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Іван Лещишин 14 липня звернувся на сесії Львівської міської ради до мера Львова Андрій Садового з проханням впоряджати ситуацію із зовнішньою рекламою в місті: з його слів, у місті побільшало конструкцій зовнішньої реклами, які порушують чинне законодавство, зокрема, написи на носіях – російською мовою.

Він нагадав, що на минулій сесії вже озвучував інформацію про такі білборди, які порушують чинні закони України «Про рекламу» і «Про мови». Передусім, з його слів, йдеться про зміст самої інформації, яку містять рекламні конструкції.

«Наприклад, на перехрестях вул. Наукової-Кульпарківської, Антонича-Кульпарківської, Чорновола-Липинського рекламна агенція «КОМТЕХ» розмістила білборди з інформацією іноземною мовою (особливо впадала у вічі «нова» вулиця нашого міста «Научная»!), що є порушенням ст. 37 Закону України «Про мови», – зазначено в зверненні депутата.

«Свободівець» зазначив, що з моменту минулого звернення таких рекламних носіїв у Львові не поменшало, а, навпаки, на вул. Науковій поблизу будинку №7а розмістили ще один такий рекламний щит.

«До того ж, україномовний рекламний текст розміщений малими літерами, а іноземною мовою (російською) – великими, що суперечить закону», – додав депутат.

Іван Лещишин звернувся до мера з проханням доручити районним адміністраціям і виконкому міста негайно впорядкувати зовнішню рекламу у місті.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Місто велике. На жаль, трапляються випадки, коли рекламодавці розміщують рекламу, яка не відповідає законодавству. Треба на такі випадки реагувати».

Як інформував ZAXID.NET, Іван Лещишин 30 червня звернувся до міського голови Львова Андрія Садового щодо ситуації з зовнішньою рекламою у Львові. Зокрема він навів приклад порушення законодавства на конструкціях, що містять назву вул. Наукової російською мовою. Іван Лещишин зазначив, що на ряді конструкцій в районі вул. Кульпарківської, вул. Антоновича містить назву – вул. «Научная».

Також він звернув увагу на те, що на пр. Чорновола зафіксовано ряд бетонних конструкцій для розміщення щитів зовнішньої реклами, однак щитів на них немає. Він наголосив, що бетонні конструкції знаходяться на тротуарах, поблизу зупинок громадського транспорті і перешкоджають рухові пішоходів.

Нагадаємо, раніше на сесії Львівської обласної ради депутат від «Свободи» Ірина Фаріон охарактеризувала ситуацію з вивісками таким чином: «Ми впевнено входимо у московський, чи, даруйте, кацапський простір», маючи на увазі відкриття у Львові «кнайпи «Блінок», роботу закладів «ПрезентЪ», «ПервакЪ & ТабакЪ» тощо.

Згодом кафе «Блінок» у Львові оштрафували на 1 тис. 700 грн за порушення щодо розміщення вивіски.

Раніше депутати міськради не дали встановити у Львові вивіску на приміщенні «Сбербанк Росії», оскільки на неї не було оформлено належної документації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 8

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • FSB 14 липня 2011, 23:14

  А вот и не угадал! Вобчето-то, я ***** плечевая фсбешенная, на трасе пашу денно и ночно!!! От шмундяка и палитуры савсем мазги растеряла, олигофренка имбыцильная !!!!! Калированая лишенка мардвино-удмурскава чамра, токо и магу сасать да сваю целюлитную попу падставлять всяким дальнобоям, а ище гаспадин Сурков-казел мне спяну парвал писю када вместа палавова органа всунул бальшой агурец!!! ЗАТО Я ЦЕЛКА НА ПРАВОЕ УХО !!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • хохол 14 липня 2011, 22:46

  Гомосячиш, каклiку? У дзьоб балуешься? А пiд хвiст теж? Молодець! Ваньки Франка з тебе, кiнечно, не вийде, ты пейсати вмiєш лише одну гомосятину, смоктунок. Але 3.14дор ты вiдомий - це добре доказано твоїм постом. Продовжуй далi, какелло.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Гість 14 липня 2011, 22:38

  Сцука мордовская, следующий раз если будешь сосать и кусаться, последний зуб лишенец вырву и в глаз забью!!! ПОНЯ!!! СЦУКА!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук