У Львові шукають художників для розфарбовування стін дитячих лікарень

Розфарбована палата Львівської психіатричної лікарні

Львівська ініціатива «Розфарбуй лікарню» шукає художників, які б допомогли розфарбувати дитяче відділення психіатричної лікарні. Другий поверх відділення, за словами координатора ініціативи Терези Гожельник, уже практично закінчений, там залишилося розфарбувати лише одну палату.

«Зараз діти перебувають переважно на першому поверсі, тому ми можемо спокійно працювати на другому. Потім розфарбуємо перший поверх, де є три палати. Тематика малюнків має бути простою та зрозумілою для дітей. Наприклад, це можуть бути звірі, дерева, квіти, персонажі мультиків», - додає Тереза Гожельник.

Ініціатива зародилася у Львові восени 2015 року. За словами ініціатора створення «Розфарбуй лікарню» Ірини Снітинської, якщо сірі лікарняні стіни прикрасити малюнками, то людям, а особливо дітям, які перебувають у лікарні тривалий час, буде комфортніше там знаходитися.

 

За майже рік існування ініціативи художники-волонтери прикрасили малюнками стіни лікарні ОХМАДИТ, а також три поверхи поліклініки ОХМАДИТу, зараз тривають роботи у дитячому відділені психіатричної лікарні, а також у лікарні на вул. Пилипа Орлика.

Зазвичай, художники розфарбовують лише лікарняні коридори, однак місце та тематику малюнків вони погоджують з лікарями того відділення, де проводяться роботи.

Художники працюють на волонтерських засадах, а необхідні матеріали купують за благодійні кошти, які люди перераховують на картку ініціативи «Розфарбуй лікарню».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук