У Львові стартував «Молодвіж», на якому очікують відомих спікерів

Анонсована участь у молодіжному форумі екс-міністерки Уляни Супрун та телеведучої Яніни Соколової

У Львові стартував «Молодвіж», на якому очікують відомих спікерів
фото ЛМР
У Львові стартував молодіжний форум

У суботу, 7 вересня, у Львові стартував ІІ Всеукраїнський молодіжний форум, на якому протягом двох днів очікують майже 3 тис. учасників.

Як повідомили в прес-службі Львівської міськради, відбудеться шість панельних дискусій за участю представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу, а також лекції від лідерів думок молоді, презентації успішних історій молоді на місцевому рівні, пітчинг проектів та стартапів, присвячених соціальному підприємництву.

ІІ Всеукраїнський молодіжний форум у Львові, фото ЛМР

Зокрема, сьогодні відбулось обговорення «Міністерство 3 в 1» щодо об'єднання міністерств, адже Міністерство молоді та спорту України, Міністерство інформаційної політики України, Міністерство культури України хочуть об'єднати в одне.

«Питання не в інституції, прізвищі чи структурі, питання у виконанні програм. Той, хто хоче бути успішним, повинен мати інструмент. А інструмент, власне, має створити та чи інша структура.

Погоджуюсь, що «молодіжна політика» — це стало бюрократичним сленгом, а це насправді про цінності. Молодіжна політика — це про можливість розкритись. Завдання молодіжної політики — розкрити. Зараз активно розвиваються коворкінги, бо там ви можете знайти людей, які сильні в чомусь іншому, ніж ви. Молодіжна політика — це, щоб ви могли себе розвивати», — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Відтак, на Форумі тривають обговорення про молодіжну політику, переваги та недоліки об’єднаного міністерства, про молодіжні центри та їхню успішну складову діяльності.

Також Форум передбачає низку активностей різного формату, серед яких: напрацювання у робочих групах ідей та пропозицій щодо наскрізних напрямів заходу та панельні дискусії.

На Форумі очікуються виступи відомих спікерів, зокрема, екс-очільниці міністерства охорони здоров’я України Уляни Супрун, телеведучої Яніни Соколової, співачки Аlyona Аlyona та ін.

Організаторами цьогорічного Форуму є ініціативна молодь Львова, представники студентського самоврядування, молодіжних громадських організацій — Львівський молодіжний клуб, Центр ініціативної молоді, Львівський кластер розвитку освіти та креативності, EGEA Lviv, Пласт, а також комунальних установ — Інститут міста та Львівський міський молодіжний центр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук