У Львові стоматологи знову протестували проти госпрозрахунку

Ірина Пакош, 10 квітня 20149390
У Львові стоматологи знову протестували проти госпрозрахунку
фото ZAXID.NET

Сьогодні, 10 квітня, близько 70 працівників стоматологічних поліклінік Львова прийшли протестувати проти переведення на госпрозрахунок до Львівської міськради

Стоматологи прийшли під стіни ратуші, а пізніше піднялися на другий поверх. Вони тримали плакати: «STOP необдуманим корупційним рішенням», «Не дамо знищити стоматологічні поліклініки Львова»

 «Ми проти госпрозрахунку. Чому не можна зняти це питання, поки не будуть зміни в медицині? Чому така проблема саме зараз і чому саме наша галузь? Це дуже болюча тема», - розповіла лікар-стоматолог Леся Калівошко.

Як повідомила прес-служба Львівської міськради, це питання зняли з порядку денного на сесії міськради. Директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Олег Березюк розповів, що вже проводилися засідання з головними лікарями та заступниками з економічних питань поліклінік для того, щоб напрацювати найоптимальніший процес переходу на госпрозрахунок.

«Стоматологія є однією з найбільш комерціалізованих галузей, і чинне законодавство дозволяє робити такі речі. Крім того, у містах України, таких як Луцьк, Вінниця і інших, давно так функціонує стоматологічна служба. По-третє, ми домовилися ще минулого тижня, що я особисто, разом з керівником управління охорони здоров’я, будемо в кожній поліклініці, щоб зустрітися зі всіма людьми. Ми можемо знайти, або ж не знайти спільну мову. Тоді депутатський корпус зробить свій вибір», - сказав Олег Березюк.

У середу, 16 квітня, відбудеться зустріч медичної комісії.

Нагадаємо, на робочій зустрічі стоматологів і мера 28 березня домовилися про проведення аудиту всіх поліклінік – кадрового, фінансового, господарського, щоб подивитися, як використовуються кошти громади.

13 березня працівники 3-ої та 4-ої комунальних стоматологічних поліклінік прийшли під стіни Львівської міської ради. Близько 30 людей висловили свою незгоду із можливим переведенням на госпрозрахунок стоматологічних комунальних поліклінік.

Як повідомляв ZAXID.NET, у двох львівських комунальних стоматологічних поліклініках розгорілися конфлікти. Частина колективу поліклінік № 3 та 4 звинувачують своє керівництво у психологічному тиску та корупції. Самі ж головні лікарі заперечують усі звинувачення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук