У Львові створять перший в Україні ІТ-виш

СуспільствоОрися Шиян, 15 грудня 201626074
У Львові створять перший в Україні ІТ-виш
фото ШАГ
Комп'ютерна академія отримала ліцензію у листопаді

У Львові створять перший в Україні вищий навчальний заклад, який спеціалізуватиметься виключно на ІТ-освіті. Завтра, 16 грудня, його презентують у Комп’ютерній академії ШАГ у Львові, повідомляє департамент освіти і науки Львівської ОДА.

Навчальний заклад готуватиме бакалаврів з розробки програмного забезпечення, графічного та веб-дизайну, мережевих технологій та кібербезпеки, а також ІоТ (Інтернет-речей).

На магістерському рівні навчатимуть фахівців зі штучного інтелекту та наук про дані.

Навчальні програми будуть побудовані у тісній співпраці з провідними ІТ-компаніями і відповідатимуть потребам сучасного ІТ-ринку.

Міністерство освіти та науки України надало львівській філії Комп’ютерної академії ШАГ ліцензію вищого навчального закладу у напрямку «Інформаційні технології».

Перший набір студентів на стаціонар та заочне навчання відбудеться восени 2017 року. Після проходження відповідних курсів абітурієнти матимуть можливість отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії: Microsoft, Cisco и Autodesk.

Зазначимо, Комп’ютерна академія ШАГ працює у Львові 13 років. У листопаді 2016 року Академія отримала ліцензію від Міністерства освіти і науки України, тож тепер зможе випускати фахівців із дипломами державного зразка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук