У Львові трамваї і тролейбуси почали прибирати порохотягами

Головні новини Львова 24.09Оксана Лабойко, 24 вересня 2015, 15:50 3112 3

Трамваї і тролейбуси у Львові чиститимуть до блиску: місто закупило сучасну техніку для прибирання електротранспорту. Звичні ганчірки і швабри, якими мили вагони досі, замінили порохотяги та парогенератори. Такими чистими, визнають самі комунальники, трамваїв та тролейбусів ще не бачили.

Новій техніці найбільше радіють прибиральниці. Якщо раніше один вагон вони мили півтори години, то зараз дають собі раду за пів.

«Набагато легше зараз прибирати, бо раніше йшла, руками треба було віддирати, а тепер воно і набагато ефективніше виходить. Видно, що то вимито дуже гарно», – ділиться враженнями мийниця Богдана Кравець.

Тепер у «Львівелектротрансу» прибиральна техніка не гірша, аніж та, яку мають на озброєнні дорогі клінінгові компанії.

«В такий комплект входить апарат високого тиску, парогенератор та порохотяг. Це дозволяє зробити комплексне прибирання як усередині, так зовні. Зверху вагони прибирають високим тиском та безконтактною піною, а всередині – парогенератором та порохотягом», – розповів постачальник прибиральної техніки Юрій Колесник.

Наразі закупили по одному такому комплекту на трамвайне та тролейбусне депо. Ще потрібно хоча би три-чотири. Генеральне прибирання рухомого складу обіцяють проводити щодня, бо вологе, яке робили досі, мало хто помічав.

«В нас кожен день по графіку машини заходять на денний технічний огляд, в період денного технічного огляду закладається час – а це півгодини – для того, щоби ми могли провести комплексно всі роботи по прибиранню даного трамвая», – зазначив директор ЛКП «Львівелектротранс» Сергій Васільєв.

Новою технікою користуються лише тиждень, але вже помітили економію.

«Якщо до того «Львіветектротранс» витрачав до 100 тисяч гривень в місяць на миття рухомого складу (на воду, на миючі засоби), то зараз це ледь не наполовину менше», – говорить керівник робочої групи з покращення якості надання послуг у громадському транспорті Марта Іванишин.

А до чистих трамваїв та тролейбусів «Львівелектротранс» обіцяє і охайних водіїв. Для них саме замовили нову форму.

Нагадаємо, до кінця вересня у Львові почне працювати перша мийка і для великогабаритних автобусів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук