У Львові триває тарифна дискусія

Тарифна дискусія

Головні новини за 17 липняНовини Львова, 17 липня 2013, 22:44 316 0

Депутати вдруге зустрілись із тепловиками, аби обґрунтувати, чому знову намагаються скасувати двоставковий тариф.

Нагадаємо, на попередній зустрічі обранці зізнались, що не готові навести фахових аргументів.

Всі цифри та розрахунки обіцяли оприлюднити на зустрічі 16 липня. Однак, і цього разу конструктивного діалогу так і не відбулось.

По один бік столу - тепловики, по інший - експерти. На зустріч депутати запросили представників громади. Мовляв саме думка людей головний аргумент для скасування двоставкового тарифу.

Експерти категоричні: не збираються платити за послуги підприємства. Єдиний критерій для них - це показники лічильника та спожите тепло.

Водночас обґрунтувань вигідності одноставкового тарифу, жодних цифр та розрахунків ні від депутатів, ні від експерті ніхто так і не почув.

Не клеївся діалог тепловиків і з експертами . Аргументи працівників підприємств, представники громади, взагалі, відмовлялися слухати.

Періодично в дискусію намагається втрутитися і міський голова. Він кілька разів пропонує відтермінувати розгляд тарифного питання на сесії та створити робочу групу, яка б попередньо вивчила всі "за" та "проти".

Нагадаємо, 27 червня, депутати прийняли ухвалу про скасування двоставкого тарифу. Міський голова її заветував. Тож в четвер, 18 липня депутати знову розглядатимуть це питання.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук