У Львові відбудеться масштабна конференція з проектного менеджменту у сфері ІТ

СуспільствоЮ. П., 22 травня 20187110
У Львові відбудеться масштабна конференція з проектного менеджменту у сфері ІТ
фото LPMD
Project Management Day у Львові збираються відвідати 400 проектних менеджерів галузі ІТ

У суботу, 26 травня, у Львові відбудеться наймасштабніша в Україні конференція, присвячена проектному менеджменту в ІТ - Lviv Project Management Day.

На конференцію з’їдуться 400 проектних менеджерів зі всієї України та близько 50 доповідачів-практиків, які ділитимуться прикладами успішного управління проектами. Частина із них – представники глобальних ІТ-компаній, які зараз перебувають на вістрі конкуренції у нових технологічних нішах, відтак можуть розповісти про інновативні методики в управлінні проектами, повідомили організатори.

Під час конференції дискутуватимуть про основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті; представлятимуть приклади успішних методик та розбиратимуть проекти, які зазнали невдач; аналізуватимуть методики, які допомагають запобігти вигорянню працівників у ході реалізації ІТ-проектів тощо.

Робота конференції тематично буде поділена на п’ять потоків: «РМ-практики» – для тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами; «РМ-моделі» – для досвідчених проектних менеджерів та виконавчих директорів аутсорсингових ІТ-компаній; «Agile та гнучкі методології у проектному менеджменті»; «Product мanagement» та серія майстер-класів.

Учасники конференції отримають по десять одиниць професійного розвитку PDU. Також Участь у конференції може бути зарахована як формальне навчання для проходження кваліфікації на сертифікацію PMP.

Деталі щодо участі у Lviv Project Management Day - за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук