У Львові відкрили перший в Україні центр адопції тварин

Центр створено на базі ЛКП «Лев»

Головні новини Львова 06.06Марта Когут, 6 червня 2017, 18:07 895 0

У вівторок, 6 червня, у Львові відкрили перший в Україні центр адопції тварин. Від сьогодні можна через інтернет визначитися, якого собаку чи кота забрати собі додому.

Раніше, аби обрати собі тварину, потрібно було приїхати на вул. Промислову, 56. Там, на території ЛКП «Лев», обрати собі тварину. Тепер цю процедуру значно спростили. Вся інформація про собаку чи про кота, які чекають на господарів, разом із їхніми фото є на сайті ЛКП «Лев».

«Ви можете вибрати тваринку і подати на неї заявочку, а вже після цього з вами працює менеджер підприємства. Він має перевірити, чи дійсно ви будете піклуватися про цю тваринку», – пояснив розробник міжнародної бази даних тварин Віктор Копач.

Коли ж тварину «вподобали» на сайті, далі – особисте знайомство. Чотирилапого приводять у спеціальне приміщення, де відбувається знайомство з потенційним господарем. Можна погуляти з твариною за територією підприємства.

Сьогодні у базі даних на адопцію – сотні тварин. Деякі з них перебувають на волонтерських перетримках, інші – в притулку, а є й такі, яких лише нещодавно відловили.

У ЛКП обіцяють допомогти «прийомним» господарям звикнути до собаки. За потреби з ними працюватиме кінолог.

У ЛКП «Лев» радять: перед тим, як зважитися завести собаку, добре обдумати такий крок.

Центр адопції тварин працюватиме щодня з 10:00 до 18:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук