У Львові волонтерів навчають психологічної гнучкості

СуспільствоОрися Шиян, 7 вересня 20152480

З вересня у Львові діє проект «Спільноти самодопомоги». Більше 700 волонтерів із 8-ми регіонів, які працюють з військовими та вимушеними переселенцями, навчають техніки вироблення психологічної гнучкості та організаційного менеджменту.

Проект презентують випускники тренінг-ініціативи Yale School of Мedicine: «Behavioral Health Assessment and Treatment of Survivors of Traumatic Stress» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, інформує прес-служба ЛМР.

«Метою проекту є передача американського досвіду волонтерам для зниження рівня психологічної напруги в громаді м. Львова та інших міст, шляхом створення спільнот взаємодопомоги, надання супроводу військовим, переселенцям, волонтерам, професійної підготовки психологів і психотерапевтів у питаннях психологічної травми та організаційного менеджменту», – розповіла психолог-травмотерапевт, керівник проекту «Спільноти самодопомоги» Марта Пивоваренко.

У липні у с. Недільне на Львівщині для дітей та сімей військовослужбовців та переселенців проводили арт-терапевтичні майстер-класи на базі табору «РаДіти». Тут використовувалися напрацювання Єльської медичної школи та авторських методів реабілітації. Досвід цієї реабілітаційної моделі презентують під час тренінгів у інших регіонах України.

Заняття допоможуть підняти рівень компетенції психологів, волонтерів та соціальних працівників у роботі з психологічною травмою, удосконалити систему сервісної допомоги та активізувати громадську діяльність, спрямовану на допомогу вразливим категоріям у громадах. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук