У Львові вперше демонтовують незаконну АЗС

Нелегальна АЗС працювала у Львові 15 років

Головні новини Львова 07.08Юрій Герун, 7 серпня 2017, 13:45 5430 0

У понеділок, 7 серпня, на вул. Лемківській, 9 у Львові розпочали демонтаж автозаправної станції «Авіас-плюс». Це вперше у місті демонтовують незаконно зведену АЗС.

На місці є представники управління юстиції, виконавчої служби, міської ради, які виконують рішення суду щодо демонтажу незаконної заправки. Демонтаж обійшовська міській раді в 1 мільйон гривень. Згодом ці кошти мають стягнути із фірми-боржника.

Комунальники перегородили в’їзд на заправку і поставили бетонні блоки, екскаватор перекопує дорогу. Також вже відімкнули електронне табло. Представникам АЗС дали час на те, щоб вивезти своє майно.

«У січні 2017 року рішення Вищого Господарського суду набуло законної сили. У квітні міська рада звернулась до виконавчої служби про виконання рішення суду. Власників просили добровільно демонтувати завправку, надсилали попередження, штрафували. Однак ці вимоги ігнорувались», – пояснив демонтаж завправки керівник територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

Згодом на заправці мають злити пальне та почати безпосередній процес демонтажу конструкцій.

Зазначимо, що АЗС «Авіас-плюс» на Лемківській, 9 працювала із 2001 року. Це перший прецедент в Україні, запевняють у міськраді. До цього об'єктів такого рівня не чіпали. До демонтажу готувались декілька місяців, спільно діяли управління юстицій, держана виконавча служба та місто.

«Це була вільна земельна ділянка. Просто був укладений договір, який був незаконним між «Львів-Петроль» і застосували усунення наслідків порядкування земельної ділянки», - пояснив в.о. директора юридичного департаменту ЛМР Мирослав Гавриляк.

Натомість представник «Львів-Петроль» Олег Радович заперечив: «Не було ніяких проблем. Проблема в тому, що просто є забудовник, який хоче будувати серйозний комплекс от і все».

Заправку планують повністю демонтувати за декілька тижнів. В управлінні юстицій уже анонсують, що таке знесення не останнє. До кінця року мають демонтувати ще незаконно збудований ресторан «Хутірець».

Фото Ігоря Зінкевича

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук