У Львові запрезентували виставку, присвячену китайському вченню Фалуньгун

Головні новини Львова 28.07Оксана Сенишин, 28 липня 2015, 16:16 560 2

У Львові в Палаці мистецтв відкрили експозицію під назвою «Чжень Шань Жень – Україна». Це – репродукції 15 митців зі Сполучених Штатів, Канади, Таїланду, Тайваню та Японії. Їх об’єднує прагнення морального і фізичного вдосконалення, яке художники знайшли в давній системі Фалуньгун. А це вчення будується на трьох позиціях: істина, добро і терпеливість.

Наприклад, китайський митець Чжан Куньлунь зобразив репресії, які почалися після семирічного процвітання вчення. Адже за 7 років його існування – від 1992-го – на цей шлях стало 100 млн китайців, в той час як комуністична партія нараховувала лише 65. Тож комуністи й взялися за тортури.

«Почалися масові арешти, облави послідовників у Китаї. І дуже багато з них ще досі сидять в тюрмах, трудових лагерях. Але найбільша трагедія навіть не в тому, що їх піддають репресіям, а в тому злі, якого людство ще не знало на землі – в них вилучають органи. І по всьому світі через інтернет і велику рекламу продають серце, печінку, кістковий мозок, рогівку ока», – розповіла координатор міжнародної виставки «Чжень Шань Жень – Україна» Олександра Гончаренко.

Дехто з авторів цих полотен на власній шкірі пережив знущання. Тому картини дуже реалістичні.

«Вони всі вражають. Шокує те, що там, в Китаї, відбувається з людьми. Але ми зарадити тому не можемо. Хіба, мож , якимись петиціями чи ще чимось», – поділився враженнями відвідувач виставки Роман Некротюк.

Організатори виставки сподіваються, що їхні твори розбудять в серці глядача добро. Їх можна буде оглянути до 9 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук