У Миколаєві СБУ затримала організаторів так званої «Народної ради Миколаєва»

Новостворений «орган самоврядування» закликає висловити недовіру чинній владі і надати Миколаївській області більшої автономії

Співробітники СБУ затримали організаторів «Народної ради Миколаєва» у повному складі

У Миколаєві в неділю, 7 червня, під час першого засідання так званої «Народної ради Миколаєва» (НРМ) у конференц-зал увірвався спецпідрозділ СБУ, який затримав представників з'їзду у повному складі.

Всього затримали 47 осіб, в тому числі усіх співголів НРМ, повідомляє «РБК-Україна».

Зазначається, що в ході свого вітального слова голова новоствореної сепаратистської організації НРМ Анжеліка Шапошнікова заявила про те, що «рада створюється як орган громадського самоврядування, тому що довіра простого народу до обласної і центральної влади вичерпана».

«Ми заявляємо про свою підтримку «Народній раді Бессарабії». Ми вимагаємо припинити репресії активу ради, зокрема, вимагаємо негайно випустити з СБУ активістів цієї організації Артема Бузилу і Олену Гліщінську», - зазначила співголова НРМ, політолог Вікторія Лізнєва.

Шапошнікова зачитала маніфест «Народної ради» в якому зазначається, що діючи в рамках Конституції і чинного законодавства країни, НРМ буде домагатися великих економічних, адміністративних і соціальних свобод для Миколаївської області.

Між тим, на інформацію про затримання організаторів НРМ відреагувала лідер «Народної ради Бессарабії» Віра Шевченко, яка підтримала перший з'їзд НРМ і зазначила, що такий тиск на «громадянське суспільство» немислимий.

«Вже європейські депутати вимагають від Києва припинити репресії. Вважаю, що проект української західної демократії з тріском провалився. Всі затримані у Миколаєві повинні вийти на волю», - підкреслила Шевченко.

Нагадаємо, у квітні в Одесі відбувся установчий з'їзд так званої «Народної ради Бессарабії».

Як випливає з розслідування аналітично-інформаційної групи «Інформаційний опір», НРБ - це проект Росії, спрямований на дестабілізацію ситуації в Одеській області.

За прикладом НРБ у Миколаєві була створена своя «Народна рада», яку також вважають спецоперацією РФ по дестабілізації ситуації на півдні і південному сході України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук