У НАБУ пояснили, за яких обставин будуть перевіряти е-декларації

У НАБУ пояснили, за яких обставин будуть перевіряти е-декларації
фото УНІАН
Підслідними НАБУ є вищі посадові особи

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) перевірятиме декларації лише після появи інформації про незаконне збагачення декларантів чи подання ними завідомо недостовірних даних. Про це йдеться у роз'ясненні прес-служби відомства.

«Перевірка декларацій на предмет незаконного збагачення і внесення до них завідомо недостовірних даних є обов’язком Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Національне антикорупційне бюро долучатиметься до перевірки відомостей в окремих випадках. А саме:
- за зверненням самого НАЗК;
- у відповідь на публікації в ЗМІ із висвітлення фактів про незаконне збагачення декларантів чи подання ними завідомо недостовірних даних;
- у разі виявлення відомостей, що можуть свідчити про незаконне збагачення чи внесення завідомо недостовірних даних фігурантами проваджень, які розслідують детективи НАБУ.

«Факти, виявлені під час таких перевірок із боку НАБУ, що свідчитимуть про незаконне збагачення осіб, які не є підслідними Бюро, є підставою для порушення кримінального провадження з боку інших правоохоронних органів», - повідомили у відомстві.

В НАБУ також зауважили, що проведення суцільних перевірок даних, що містять електронні декларації покладене на НАЗК.

«Зі свого боку НАБУ готове надати методологічну допомогу НАЗК у роботі з поданими деклараціями», - запевнили у відомстві і нагадали, що підслідними НАБУ є вищі посадові особи, завданням бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук