У науковому журналі НАНУ вийшла антиукраїнська стаття про Майдан та війну на сході

У науковому журналі НАНУ вийшла антиукраїнська стаття про Майдан та війну на сході

Науковий академічний журнал Національної академії наук України «Соціологія: теорія, методи, маркетинг» опублікував матеріал круглого столу в окупованому Луганську, антиукраїнського, пропагандистського змісту.Про це на свої сторінці у Facebook написала оглядач відділу освіти, науки, медицини та екології газети «Дзеркало тижня» Оксана Онищенко.

За словами оглядача, йдеться про матеріал кандидата юридичних наук О. Лопати. «У своїй статті, що називається «Луганськ: спекотне літо 2014 року», автор шельмує Революцію гідності та Збройні сили України, звинувачуючи їх у геноциді і використанні заборонених міжнародним правом засобів і методів ведення війни», - зазначила Онищенко.

«Революцію гідності пан Лопата називає державним переворотом і пояснює : «Під неї були випущені величезні гроші, а не тільки пряники Нуланд» . «Основними її учасниками були маргінали з усієї країни, яким, власне, втрачати було нічого… Маргінали дуже хотіли забрати майно не лише у «донецьких», а й у «своїх» — «київських», «львівських», «рівненських» тощо».

Про військові дії на сході: «Сьогодні населення Донбасу систематично, у масовому порядку і з особливою жорстокістю знищується ЗС і Нацгвардією України, в тому числі і шляхом застосування заборонених міжнародним правом засобів і методів ведення війни».

..Про «моральне» ведення війни також годі говорити — 80% загиблих у «ДНР» і «ЛНР» є мирними громадянами», — написала Онищенко.

Викладач Луганського університету ім. Шевченка Ілля Кононов заявив, що публікація Онищенко фактично є доносом і закликом до політичних репресій стосовно журналу, авторка заперечила це.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук