У Польщі закликають назавжди попрощатися з економічною концепцією Лєшека Бальцеровича

СвітЮлія Поліковська, 2 липня 20168290
У Польщі закликають назавжди попрощатися з економічною концепцією Лєшека  Бальцеровича
Лідер польської партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський

Лідер польської партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський заявив на конгресі політсили, що полякам слід відкинути посткомуністичну концепцію економічного розвитку екс-міністра фінансів Лєшека Бальцеровича. Про це повідомив «Укрінформ».

«Ми повинні остаточно відкинути нещасливу концепцію шкідника Бальцеровича, зробити ставку в економіці на міністра Моравецького», – заявив Качинський, який є єдиним кандидатом на переобрання на посаду лідера політсили.

Він наголосив, що метою партії «Право і справедливість» є перебудова суспільного життя у напрямі «нового перерозподілу матеріальних благ». За його словами, це буде остаточним відкиданням ідей Бальцеровича.

Качинський також додав, що партія впевнено реалізовує свої передвиборчі обіцянки і має всі шанси на перемогу в наступних виборах.

Зазначимо, що Бальцерович останнім часом нищівно критикує уряд, сформований правлячою партією, і його концепцію економічного розвитку, називаючи її безвідповідальною та утопічною для країни.

Натомість у партії «Право і справедливість» наголошують, що «шокова терапія» Бальцеровича в економіці Польщі кінця 80-х років минулого століття призвела до різкого зубожіння широких верств населення Польщі.

В лютому цього року у Польщі було представлено «план Моравецького». Він передбачає п’ять основних компонентів: реіндустріалізацію, розвиток інноваційних фірм, капітал для розвитку, експансію за кордоном, а також соціальний і територіальний розвиток. Своїм першочерговим завданням Моравецький назвав підняття рівня ВВП країни. Він зазначив, що в результаті реформ до 2030 року Польща повинна наздогнати середній ВВП по ЄС, а в 2040 році випередити середній показник у Євросоюзі на 12,8%.

Зазначимо, Лєшек Бальцерович зараз є головою групи стратегічних радників в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук