У понеділок вранці квітникарі з площі Галицької, 10 опинилися в облозі

Квіти за гратами

Головні новини за 05 вересняНовини Львова, 5 вересня 2011, 23:33 841 0

На ринок не впускали покупців. Мовляв торгівлю не узгодили з університетом.

Саме в його підпорядкуванні палац Бесядецьких , в подвір’ї якого облаштували тимчасовий квітковий ринок. Натомість торгівці показують рішення виконкому, який дозволив їм працювати до 1 грудня.
Брама до палацу Бесядецьких зачинена. ЇЇ пильнує охоронець. На подвір’ї палацу який в підпорядкуванні інституту післядипломної освіти Франкового університету, торгують квітами від травня. Виконком дозволив тут тимчасову торгівлю до 1 вересня. Допоки підприємцям не знайдуть іншого місця. І місце знайшли. Це вулиця Валова. Однак допоки там все облаштують, виконком дозволив квітникарям не полишати своїх місць до 1 грудня. Та наразі людям торгувати ніде.

Дехто з продавців не витримавши облоги, вийшли з крамом за межі ринку. Покупці теж стають на захист продавців.

Натомість в університеті , який опікується будівлею на Галицькій, 1 , кажуть: торгівлі з ними не погоджували, навіть до відома не поставили . Хоча університет може здавати в оренду земельні ділянки лише після погодження з міністерством освіти. Тому вже отримали приписи і прокуратури, і земельного управління з вимогою навести порядлок на своїй території.

Вже пообідді квітникарі розмістились свій крам перед брамою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук