У середмісті Львова виступив військовий духовий оркестр

У середу, 17 липня, на площі перед Оперним театром для жителів та гостей Львова виступив військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України. Оркестр саме повертався з міжнародного фестивалю військової музики «Festival de Musiques Militaire Albertville 2019», що проходив у м. Альбертвіль (Франція).

«Ми просто вирішили виступити перед львів'янами, без нагод. Я ще раз підкреслюю, бо на носі вибори, наш концерт абсолютно не має ніякого стосунку до політики. Ми зараз у Львові проїздом, їхали 2,5 тис. км і заїхали ще годинку дати концерт в прекрасному місті», – зазначив начальник оркестру, військовий диригент майор Іван Шерстюк.

Сам колектив із Дніпропетровщини, хоч і багато учасників оркестру родом із Західної України. «У 2014-му році 70% хлопців, які грають у оркестрі, крім дівчат, брали участь у АТО. Оскільки були такі скрутні часи і треба було стояти до кінця, то хлопці поміняли свої інструменти на зброю. Ми дві ротації відбули в зоні АТО. Зараз наша армія, всі знають, стала сильнішою і музиканти мають можливість зайнятися своєю безпосередньою справою», – додав Іван Шерстюк.

Колектив є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів, дипломантом фестивалів військових оркестрів Європи. Оркестр неодноразово представляв Держспецтрансслужбу Міноборони на міжнародних фестивалях та конкурсах, які проходили на найвідоміших аренах Німеччини, Бельгії, Франції, Чехії, Нідерландів, Данії, Швейцарії та Китаю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук