У сесійній залі Львівської міськради встановили додаткові камери спостереження

СуспільствоН.Т., 23 червня 20163180
У сесійній залі Львівської міськради встановили додаткові камери спостереження
Сесійна зала Львівської міськради

У великій сесійній залі Львівської міськради у четвер, 23 червня, почали встановлювати чотири додаткові камери спостереження.

Велика сесійна зала, де традиційно проходять засідання депутатів міськради, а також деякі урочисті події, була обладнана двома камерами спостереження. Тепер відеокамер буде шість і в поле їхнього зору потраплятимуть усі без винятку частини сесійної зали.

За словами в.о. керівника управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрія Лукашевського, додаткові камери запланували встановити ще раніше, аби забезпечити крім пленарних засідань ще й трансляцію інших подій. А зрив кількох останніх засідань міськради лише пришвидшив цей процес.

«Ті відеокамери, якими ведеться трансляція пленарних засідань зараз, є вмонтованими у систему для голосування, тому їх неможливо використовувати для інших заходів. А ми раніше запланували крім пленарних засідань робити ще й трансляцію громадських слухань, які відбуваються у цій же залі. Кошти на це у бюджеті заклали ще минулого року, але спершу виконували першочергові речі, а тепер дійшли і до закупівлі камер», – пояснив Юрій Лукашевський.

Він уточнив, що на нову техніку передбачили близько 40 тис. грн. Зараз встановлюють три камери по 4,9 тис грн, які використовуватимуть для спостереження за сесійною залою, а у липні-серпні планують доставити ще одну камеру за 23 тис. грн для забезпечення онлайн-трансляцій засідань ЛМР.

«Частина з них будуть потрібні для онлайн-трансляцій сесій, а інші можна буде використовувати для додаткових заходів безпеки. Останні події, що були на пленарних засіданнях ЛМР, показують, що справді є потреба у фіксації подій», – додав Юрій Лукашевський.

Зазначимо, що «Секретаріат ради» також планує забезпечити онлайн-трансляцію засідань виконкому та депутатських комісій, хоча у цьогорічному бюджеті наразі на це не передбачені кошти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук