У стінах Медичного університету показали виставку Ольги Ноженко

Неповносправна художниця

Головні новини за 22 грудняНовини Львова, 22 грудня 2011, 21:33 623 0

29-річній дівчині допомагають адаптуватися в цьому світі психіатри, а вона своїми роботами допомагає іншим пізнати Бога.

В Олі складне життя. Кругла сирота мешкає в Буківському будинку-інтернаті. Попереду хіба що будинок для престарілих. Однак свою відраду дівчина знайшла у малюванні. Ще змалечку бралася за пензля. А вже в зрілому віці, відтворюючи в уяві сюжети фільмів, які колись бачила, та рядки Біблії, стала малювати Христа.
Тепер у дівчини є навіть улюблені святі - Йосафат та Лукія. Христос на її роботах часто поміж учнів. Навчає добру. Організатори цієї виставки, які три роки тому віднайшли Олін талант в інтернаті, запевняють, дівчина, як мало хто зі здорових людей, живе зі світлом у серці інтуїтивно. А колись її творіння були не таким радісними.

Тепер лікарі не бачать у роботах Олі відчаю, хіба лише сум. Але в умовах, в яких мешкає дівчина, не може бути лише радість. Мистецтвознавці теж називають доробок дівчини-самоучки талантом. Можливо, невдовзі в Олі з’явиться своя майстерня - принаймні так обіцяли люди, які надихнулися її сюжетами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук