У Тимошенко є план щодо подолання наслідків стихії на Західній Україні
Уряд спільно з місцевою владою складе генеральний план подолання наслідків стихійного лиха і запобігання надзвичайних ситуацій у майбутньому. Про це повідомила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час наради з представниками місцевої влади західних областей України в Івано-Франківську. Про це ZAXID.NET повідомили в Управлінні у зв'язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України.
За словами прем’єр-міністра України, такий генеральний план міститиме перелік заходів щодо подолання наслідків стихії, перелік об’єктів, які підлягають відновленню, а також передбачатиме джерела фінансування відновлювальних робіт. Окрім того, планом мають бути визначені відповідальні особи за своєчасне виконання робіт, пов’язаних з подоланням наслідків стихії. Юлія Тимошенко повідомила, що контроль за виконанням плану з подолання наслідків стихії і попередження її в майбутньому буде здійснювати Міністерство економіки.
Глава Уряду повідомила, що згідно з таким планом Уряд і місцеві органи влади у першочерговому порядку спрямують свої зусилля на здійснення відновлювальних робіт. А після цього планується затвердити перелік будівництва нових інфраструктурних об’єктів з метою запобігання надзвичайних ситуацій у майбутньому.
При цьому прем’єр-міністр України закликала представників місцевої влади здійснювати контроль за своєчасністю і якістю відновлювальних робіт, а також якістю побудови нових об’єктів. "Ми не настільки з вами заможні, щоб латати дірки - всі роботи мають бути найвищої якості", - підкреслила Юлія Тимошенко.
Окрім того, прем’єр-міністр заявила, що Уряд і місцева влада контролюватимуть ефективне використання коштів, які виділятимуться з бюджету на подолання наслідків стихії. Юлія Тимошенко зазначила, що Уряд передбачив вагому суму коштів на зазначені цілі і всі вони на 100% мають бути використані за призначенням.
Прем’єр-міністр України також сподівається, що протягом двох тижнів Уряд на своєму засіданні затвердить такий план робіт, пов’язаних з подоланням наслідків стихійного лиха і запобігання його в майбутньому. За її словами, до цього плану окремим розділом має бути внесена програма реформування водного господарства.