У центрі Львова демонтували непроплачені рекламні сітілайти

СуспільствоОрися Шиян, 25 серпня 20167932

На пр. Свободи у Львові демонтували сітілайти, термін дії дозволів на розміщення яких закінчився.

Про закінчення дії дозволів власника завчасно попередили ще у липні, однак він добровільно не забрав рекламні конструкції. Термін дії дозволів на рекламу ТзОВ «Еон» на пр. Свободи закінчився 19 серпня. Тому КП «Адміністративно-технічне управління» демонтувало рекламоносії, повідомляє  юридичне управління міської ради.

«Оскільки рекламорозповсюджувач добровільно не демонтував сітілійти, про закінчення терміну дії дозволів на розміщення яких було повідомлено у липні 2016 року, їх зняли силами КП «Адміністративно-технічне управління» у встановленому порядку», ― зазначили в юридичному управлінні ЛМР.

Нагадаємо,  у Львові встановлено мораторій на видачу нових дозволів на розміщення зовнішньої реклами на магістральних вулицях та обрано орієнтир на поступове зменшення кількості рекламних засобів у місті. Це пов’язано із перенасиченістю засобами зовнішньої реклами, відповідне рішення прийняв виконавчий комітет ЛМР №672.

Також, відповідно до Концепції розміщення зовнішньої реклами у місті, зовнішня реклама та реалізація основних напрямків її розвитку у Львові має ґрунтуватися на засадах пріоритетності історичної забудови та зменшення кількості існуючих рекламоносіїв у історичній частині міста.

Зазначимо, що, згідно з даними YouControl, власниками ТзОВ «Еон» є Наталія Шейка та екс-депутат Львівської облради від «Фронту змін» Орест Шейка. У 2014 році ця фірма отримала 16 800 гривень із обласного бюджету на оформлення 70 картин та 10 890 гривень на виготовлення 186 подарункових репродукцій та плакатів, які закуповували для дитячого конкурсу «Україна, в якій я хочу жити».

Орест Шейка також балотувався на місцевих виборах 2015 року до Львівської міськради від «Блоку Петра Порошенка», однак набрав лише 13%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук