У Великій Британії мають намір створити онлайн-суди

СвітЛюбко Петренко, 16 лютого 20151500
У Великій Британії мають намір створити  онлайн-суди
суддя Джон Дайсон

Рада з цивільних справ Великої Британії виступила з ініціативою створити онлайн-суд. У них розглядалися б дрібні юридичні суперечки. Про це повідомила гащета The Independent.

Як заявив головний суддя Англії та Уельсу у цивільних справах Джон Дайсон, ця пропозиція є «важливою віхою» реформи судочинства в Сполученому Королівстві. Онлайн-суди, на переконання Дайсона, могли б розглядати щорічно тисячі позовів. Їх функціонування дозволило б заощадити серйозні суми для Міністерства юстиції.

У Раді з цивільних справ вважають, що така онлайн-судочинство, яке працюватиме паралельно з традиційними судами, поліпшило б доступ до правосуддя та раціоналізувала б судовий процес.

Автори ініціативи пропонують запустити пілотну схему, в рамках якої онлайн-суди розглядали б позови на суми до 25 тисяч фунтів стерлінгів. Рішення у таких справах пропонується ухвалювати після вивчення документів, поданих в електронному вигляді.

У Раді з цивільних справ заявили, що натхненням для них слугував приклад компанії eBay, яка вирішує щороку 60 млн суперечок з використанням відповідної онлайн-системи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук