У Верховній Раді з’явився законопроект про скасування вихідних на травневі свята

Нардепи хочуть скасувати перенесення неробочих днів, якщо вони припадають на вихідні

11 депутатів Верховної Ради пропонують встановити робочими днями 1, 2 і 9 травня, йдеться в законопроекті № 4722, зареєстрованому в парламенті.

Відповідні дати пропонується вилучити зі списку святкових і неробочих днів. А задля увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років пропонується зберегти лише День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.

У пояснювальній записці зазначається, що позитивний зміст таких свят як День міжнародної солідарності трудящих та День перемоги «був спаплюжений через проросійську пропаганду».

«Крім того, в Україні зберігається проблема нераціональної кількості вихідних, що є неприпустимим у складний економічний період, який також співпадає з часом міжнародного збройного конфлікту між Росією та Україною», – наголошують автори законопроекту. Саме тому, на їхню думку, існує необхідність скорочення переліку вихідних.

Законопроект також передбачає скасування норми трудового законодавства про те, що у випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.

Як повідомляв ZAXID.NET, за встановлення робочими днями 8 березня, 1, 2 і 9 травня виступили також в Українському інституті національної пам’яті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук