У вихідні у Львові відбудеться всеукраїнська зустріч Спілки української молоді

СуспільствоОльга Гринько, 12 жовтня 20181110

У вихідні, 13-15 жовтня, Львів прийме всеукраїнський зліт юнацтва Спілки української молоді (СУМ). Такий захід відбудеться в Україні вперше, зібравши понад 150 учасників із Києва, Львова, Дніпра, Краматорська, Калуша та Тернополя.

«Оскільки Злет наближений в датах проведення до 100-століття Листопадового чину та свята Покрови Богородиці, відтак його й присвятили 100-літньому ювілею Української Революції, а саме — подіям жовтня-листопада 1918 року», — повідомляють організатори.

У програмі зустрічі передбачено декілька тематичних блоків: виховно-інформаційний (бесіди, перегляд фільму та тематичні завдання, що пов’язані з річницею), церемоніальний (впорядкування могил січових стрільців та вояків УГА, церемоніали СУМу, сходження на Ратушу), а також різноманітні спортивні та інтелектуальні змагання, співи, «Бал Червоної Калини».

Як зазначено у Вікіпедії, Спілка Української Молоді (СУМ) — громадська організація, яка об'єднує українську молодь на добровільних засадах та займається вихованням на патріотичних засадах. Спілка заснована Миколою Павлушковим у 1925 році. Відновила свою діяльність після Другої світової війни на еміграції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук