У ВРУ депутатам запропонували працювати довше по п'ятницях

Наразі засідання у п'ятницю тривають тільки до 14:00

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який сприятиме підвищенню ефективності проведення пленарних засідань. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Авторами законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» щодо підвищення ефективності проведення пленарних засідань Верховної Ради України» є три позафракційні народні депутати - Вікторія Пташник, Борислав Береза і Владислав Голуб. Законопроектом передбачено зміни порядку проведення пленарних засідань ВРУ у п'ятницю, а саме - проведення ранкового засідання з 10 до 14 години та вечірнього засідання з 15 до 18 години.

Також пропонується відвести час запитань до уряду з 10 до 13 години у п'ятницю та змінити порядок надання запитань до уряду і передбачити можливість оформлення поданих письмово заздалегідь запитань до уряду у вигляді звернень від імені Голови Верховної Ради України для випадків, коли члени уряду не встигають надати відповіді на всі подані у встановленому порядку запитання протягом відведеного для цього часу.

На даний момент, згідно з чинним Регламентом Верховної Ради, засідання у п'ятницю тривають з 10:00 до 14:00, а також з 10:00 до 11:00 відбувається година запитань до уряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук