У ВРУ створили робочу групу для перевірки оборонних контрактів «Укроборонпрому»

До складу групи зокрема увійшли Дмитро Добродомов та Володимир Парасюк

Народні депутати Верховної Ради України за пропозицією ДК «Укроборонпром» створили робочу групу для перевірки оборонних контрактів підприємств-учасників. Відповідне рішення було прийнято під час засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції, передає прес-служба Державного концерну.

«В нас була вже не одна серйозна розмова із Генеральним директором ДК «Укроборонпром» Романом Романовим, який постійно наголошував на пропозиції перевірити оборонні контракти безпосередньо на підприємствах Концерну», – заявив голова Комітету Єгор Соболев і додав, що Генеральний директор «Укроборонпрома» максимально сприяв створенню такої робочої групи задля перевірки контрактів та наполягав розпочати її роботу якнайшвидше.

У відповідності до рішення, робоча група сформована із членів Комітету з питань запобігання і протидії корупції, депутатів-ветеранів АТО та членів Комітету з питань національної безпеки і оборони. До її складу увійшли Дмитро Тимчук, Тарас Пастух, Юрій Тимошенко, Ігор Луценко, Олег Барна, Ігор Попов, Олег Осуховський, Дмитро Добродомов, Семен Семенченко та Володимир Парасюк.

За словами Соболева, робоча група має відзвітувати Комітету про результати перевірки до 1 лютого 2017 року.

Нагадаємо, у жовтні «Укроборонпром» запрезентував у Верховній Раді стратегію реформування оборонної промисловості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук