У Запорізькій області група чиновників допомагала Росії у проведенні підривної діяльності

Також ці чиновники контактували з одним із заступників голови управління СБУ в Дніпропетровській області

Служба безпеки України (СБУ) викрила у Запорізькій області групу чиновників місцевого самоврядування, які допомагали російським спецслужбам вести підривну діяльність. Крім того, ці чиновники контактували з одним із заступників начальника управління СБУ в Дніпропетровській області, ім’я якого поки що невідоме.

За повідомленням прес-центру СБУ, у період з липня 2015 року до жовтня 2018 року службові особи місцевого органу влади у запорізькій області надавали представникам спецслужб Російської Федерації допомогу у проведенні підривної діяльності проти України. Це здійснювалось через підбір кандидатів та вербування проросійської агентури з числа мешканців Запорізької області та інших регіонів України, сприяння у підготовці до проведення масових акцій протесту та масових заворушень, у тому числі шляхом підготовки, передачі розвідувальної інформації щодо суспільно-політичної та соціально-економічної обстановки в Запорізькій області.

Крім того під час досудового провадження з’ясувалося, що протягом зазначеного періоду вказані особи мали сталі контакти з одним із заступників начальника УСБУ в Дніпропетровській області.

Наразі відомо, що СБУ провела обшуки у фігурантів справи і почала встановлення усіх її обставин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук