УГКЦ оприлюднила звернення з приводу пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі

СуспільствоЯ.І., 8 червня 201638135

Синод Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ оприлюднив своє звернення щодо пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Єпископи зазначають, що пожежа є джерелом екологічного лиха, яке може зашкодити здоров’ю сотень тисяч людей.

«Ми, єпископи УГКЦ, зібравшись на черговому Синоді в чудотворному місці Зарваниці, передусім висловлюємо співчуття і молитовну близькість родинам загиблих. Водночас виявляємо солідарність з усіма, кому загрожує екологічне лихо. Закликаємо всіх вас до молитви за тих, кого зачепило це горе, як рівно ж за тих, хто сьогодні може бути уражений його наслідками», - йдеться у зверненні, яке оприлюднене на сайті УГКЦ.

«Хочемо висловити глибоке занепокоєння з приводу багаторічної недбалості відповідальних осіб і структур, які не спромоглися запобігти цьому лихові та його наслідкам. Сподіваємося, що буде проведене належне розслідування задля з’ясування правди. Нашою спільною відповідальністю є гідне ставлення до довкілля, яке є даром Творця, та здійснення необхідних кроків, щоб наслідки нашої людської життєдіяльності не були небезпечними для нас і для майбутніх поколінь», - зазначили учасники Синоду у своєму зверненні.

Синод закликав об'єднатись і докласти усіх зусиль для подолання наслідків трагедії у Грибовичах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук