Україна отримає від Японії $16,6 млн на допомогу переселенцям і відновлення Донбасу

Низка міжнародних організацій, зокрема, Програма розвитку ООН (ПРООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Міжнародна організація праці (МОП), мають намір реалізувати в Україні низку програм із допомоги тимчасово переміщеним особам і соціально-економічного відновлення регіонів, які постраждали від конфлікту у Донецькій та Луганській областях, на кошти, які виділяє уряд Японії.

Церемонія підписання двох з чотирьох запланованих проектних документів відбулася в Києві в четвер, 30 квітня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Зокрема, підписано документи на реалізацію проектів ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні потреби переміщених осіб» ($6,3 млн) і «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» ($5 млн).

Крім того, планується реалізація проектів ЮНІСЕФ з поліпшення доступу дітей, постраждалих від конфлікту на сході, до якісної освіти ($3,7 млн) та проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) з відновлення освітніх і медичних установ ($1,4 млн).

Посол Японії в Україні Шігекі Сумі зазначив, що вся сьогоднішня допомогу орієнтована на надання послуг та поліпшення умов проживання переселенців, яких на сьогодні в Україні вже налічується близько 1,2 млн осіб – тимчасово переміщених осіб з Криму, Донецької та Луганської областей.

У свою чергу міністр соціальної політики України Павло Розенко сказав: «Я сподіваюся, що ці проекти, які будуть реалізовані найближчим часом, покажуть ефективність діяльності як влади, так і представників міжнародної громадськості та громадянського суспільства. Сьогодні весь світ з Україною, весь світ хоче нам допомогти».

«На сьогодні життя переселенців важке, важкі умови проживання, проблеми з пошуком роботи. Останнім часом ми бачимо деяке збільшення ворожих настроїв по відношенню до переселенців і в цьому контексті хотіли б нагадати про необхідність настроїв бути солідарними. Перший проект допомоги Україні, який профінансувала Японія, був підписаний ще в листопаді. Сьогодні ж ООН розширює свою присутність в питанні допомоги», – сказав представник ПРООН в Україні Ніл Уокер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук