Україна посіла 17 місце в рейтингу ефективності боротьби зі змінами клімату

Україна потрапила до групи країн із високим показником ефективності

СуспільствоЮрій Братюк, 16 грудня 20191550

Україна посіла 17 місце серед 58 країн світу в рейтингу, що показує індекс ефективності боротьби зі змінами клімату-2020. Про це йдеться у звіті NewClimate Institute, Germanwatch та Climate Action Network.

Отримавши 60,09 балів зі 100 Україна потрапила до групи країн із високим показником ефективності. У звіті позитивно оцінили створення Міністерства енергетики та охорони довкілля. Екологи вважають, що такі зміни мають потенціал до покращення кліматичної політики країни.

Цікаво, що сусідами України в рейтингу виявилися Швейцарія та Франції, які зайняли 16 та 18 місця відповідно. Україна значно випередила своїх сусідів, для прикладу Польща та РФ посіли відповідно 50 і 52 місця. Також варто уточнити, що у цьогорічному рейтингу немає лідерів, оскільки жодна з країн не зробила достатньо для запобігання змінам клімату.

Якщо перша трійка залишилася вільною, то четверте місце посіла Швеція з 76,28 балами, п'яте — Данія з 71,14 балами, а шосте — Марокко з 70,63 балами. Антилідерами рейтингу стали Китай, Саудівська Аравія та США.

Оцінка країни складається з обсягу викидів парникових газів, рівня розвитку відновлюваної енергетики, рівня споживання електроенергії, загальних запасів первинної енергії, загальної зовнішньої та внутрішньої політики у сфері протидії змінам клімату.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук