Українські десантники почали спільні військові навчання з поляками і литовцями у Польщі

Військові навчання завершують річний цикл підготовки багатонаціональної бригади

У Польщі розпочалось міжнародне командно-штабне навчання Common Challenge-16 за участі командування Литовсько-Польсько-Української бригади та десантно-штурмового батальйону Високомобільних десантних військ Збройних сил України. Про це повідомляється на сайті Міноборони України.

Зазначають, що церемонія відкриття навчань відбулась сьогодні на базі загальновійськового полігону Збройних сил Республіки Польща «Демба». У навчаннях братимуть участь понад 400 військовослужбовців.

За словами заступника командира ЛитПолУкрбриг полковника Володимира Юданова, навчанням Common Challenge-16 завершується річний цикл підготовки багатонаціональної бригади. До цього управління та штаби приданих підрозділів залучалися до низки навчань на території Польщі і України та пройшли етапи злагодження.

Під час Common Challenge-16 штаб Литовсько-Польсько-Української бригади має на меті довести готовність прийняти під командування тактичні підрозділи та професійно управляти їхніми діями під час операцій з кризового реагування та з підтримки миру.

Нагадаємо, 19 вересня 2014 року у Варшаві міністри оборони України, Польщі і Литви підписали договір про створення спільної військової бригади «ЛитПолУкрбриг». Вона була створена з метою участі в міжнародних операціях, що проводитимуться на підставі мандата Ради безпеки ООН та рішень уповноважених органів Литви, Польщі та України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук