Українські винахідники створили футболку, яка робить електрокардіограму

Українські винахідники створили футболку, яка робить електрокардіограму
фото AIN.UA
Ціни на HeartIn наразі стартують з $ 179 за футболку

Українські винахідники створили «розумну футболку», яка дозволяє займатися спортом і відстежувати аномалії в роботі серця. Про це повідомив інтернет-часопис AIN.UA.

Підприємець Олексій Виноградов та його партнер — кардіолог і дослідник Дмитро Федком вже більше п’яти років працюють над технологією мобільної кардіографії.

Нещодавно вони вивели на Kickstarter «розумну футболку» HeartIn, яка робить електрокардіограму в реальному часі. У парі із мобільним додатком вона дозволяє займатися спортом ефективніше та відстежувати аномалії в роботі серця.

За 19 днів до кінця кампанії проект вже зібрав $ 18 тис. з необхідних $ 15 тис.

Розробкою пристроїв і програмного забезпечення до нього займалася команда з 10 осіб, а ще 15-20 залучалося в різний час. Співробітники стартапу працюють з України, Німеччини, Тайваню та США. За час роботи над технологією було створено близько 40 прототипів.

«Наша мета – забезпечити ранню діагностику серця. Але люди не хочуть купувати майку просто заради діагностики. Так народилася ідея поєднати процес: видати дуже точні показники пульсу і варіабельності ритму серця, додати звіти за результатами тренувань, і загорнути це в гарний зручний додаток, а в процесі робити діагностику», – розповів Виноградов.

Заявлена точність HeartIn – 99%. «Розумна футболка» уже проходить медичну сертифікацію, яку в компанії сподіваються отримати до кінця цього року.

«Поки наш сервіс діагностики аритмій можна буде використовувати тільки як рекомендації, а після сертифікації отриманий результат буде офіційним діагнозом. Витрати на майку будуть покриватися страховими компаніями », – стверджує підприємець.

Продукт HeartIn складається з двох компонентів – футболки з електродами, які знімають показники роботи серця, і пристрої з Bluetooth-модулем. Його батарея працює до 24 годин. Всі дані в реальному часі передаються на мобільний додаток, яке дає рекомендації про інтенсивність вправ або про необхідності відпочити.

Творці обіцяють, що футболка буде досить міцна, щоб витримувати активні тренування і прання в машинці.

Ціни на HeartIn на Kickstarter наразі стартують з $ 179 за футболку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук