Український стартап вдосконалює енергоефективність Дубаї на замовлення уряду ОАЕ

Український стартап вдосконалює енергоефективність Дубаї на замовлення уряду ОАЕ
фото Ecoisme
Ecoisme став єдиним українським стартапом в програмі DEWA

Український стартап Ecoisme буде впроваджувати інновації в Дубаї в рамках урядової пілотної програми. Зокрема, українці створять для емірату систему відстеження енергоефективності, повідомляє AIN.ua.

Як зазначається, з вересня по грудень український стартап Ecoisme проходив державну акселеративному програму Dubai Future Accellerator, мета якої – інноваційно удосконалювати емірат. З 2400 претендентів в акселератор пройшли 30, серед яких вже відомі Honeywell і Hyperloop One.

Український Ecoisme має на меті створити для емірату систему відстеження енергоефективності. Ecoisme став єдиним українським стартапом в програмі, і одним з перших підписав угоду про пілотний проект з Департаментом електроенергії і води Емірату Дубай (Dubai Electricity & Water Authority, скорочено DEWA).

«DEWA поставив перед нами завдання: скоротити витрати електроенергії жителями, при цьому зберігши дохід провайдеру. Ecoisme тут підходить ідеально. Ми пропонуємо споживачам самим вирішувати скільки вони хочуть витрачати електроенергії і як платити за неї», - розповів співзасновник проекту Олександр Дятлов.

Проблема енергоефективності в Дубаї є дуже складною. Електрика субсидується – мешканці платять за електрику за реальними ринковими цінами. При цьому в умовах субтропічного клімату кондиціонери в квартирах і будинках працюють цілий рік, і на них припадають ледь не усі кошти за спожиту електроенергію. Зараз жителі не мають можливості бачити рівні витрат на електроосвітлення, чи скажімо на роботу кондиціонерів – цю проблему і треба буде розв’язати українцям.

Слід зазначити, що уряд ОАЕ вперше вирішив довірити впровадження інновацій маленьким стартапам, а не великим компаніям. За словами Дятлова, Dubai Future Accelerator не схожий на традиційні акселеративнові програми, які, як правило, є комерційними ініціативами.

Крім пілотного проекту з DEWA, команда також веде переговори з місцевими енергетичними компаніями, щодо впровадження своєї системи енергозаощадження. У планах Ecoisme поїздка на CES, а вже 5 січня стартап запускає збір попередніх замовлень на свої сенсори.

Також зазначимо, що минулого тижня Ecoisme запустився на відомому рейтинговому порталі стартапів Product Hunt і відразу потрапив до трендів місяця у розділах Green Tech та Smart Home.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук