Українці найбільше довіряють волонтерам, ветеранам АТО та Зеленському

В Україні продовжує триматися на високому рівні довіра до центральних органів влади. Про це свідчать результати опитування, що було проведене 19-22 жовтня фахівцями соціологічної групи «Рейтинг».

«На фоні позитивних очікувань та загального оптимістичного настрою у поствиборчий період зросла довіра до більшості інституцій. Найбільше позитивних змін зафіксовано щодо центральних органів влади: президента, уряду та парламенту», – йдеться в дослідженні.

Як повідомляється, найбільше сьогодні довіряють волонтерам (69%), ветеранам АТО (67%), президенту України (66%) та армії (65%). Також високий рівень довіри має церква (56%).

Громадським організаціям довіряють 48% респондентів, міським/сільським головам – 47%, Національній гвардії – 46%, Уряду – 45%, Верховній Раді – 44%, місцевим ЗМІ – 43%, загальнонаціональним ЗМІ – 42%, Службі безпеки України – 38%, обласним державним адміністраціям – 32%.

Найбільше українці не довіряють органам прокуратури (62%) та судам (66%). Довіряють їм лише 14-15%.

Поліції не довіряють 49%, довіряють – 31%, прикордонній службі – 41% та 23% відповідно, Державному бюро розслідувань – 41% та 23%, податковим органам – 50% та 20%, митним органам – 51% та 19%, НАБУ – 49% та 17%, Національному агентству з питань запобігання корупції – 48% та 15%.

Натисніть для збільшення

Інфографіка «Рейтинг»

До слова, результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), опублікованого 14 жовтня, засвідчили зменшення кількості українців, які прихильно ставляться до президента Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Олексія Гончарука та спікера ВРУ Дмитра Разумкова. Зокрема, у жовтні порівняно з вереснем знизилося число тих, хто позитивно ставиться до трьох перших осіб держави: Зеленського (73% у вересні і 66% у жовтні), Гончарука (17% і 10%) і Разумкова (33% і 27%).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук