Українці з Філадельфії передали велику партію медобладнання двом дитячим лікарням Львова

СуспільствоОксана Лабойко, 23 серпня 2016, 13:02 394 0

Медичне приладдя на суму у понад 300 тисяч гривень двом дитячим лікарням Львова передала американська діаспора. Допомогу отримали ОХМАТДИТ та Західноукраїнський спеціалізований дитячий медцентр. Це витратні матеріали ― катетери, шприци, відсмоктувачі, на які медзакладам катастрофічно бракує грошей.

«Ми тісно співпрацю з Українським допомоговим комітетом з Філадельфії. Вони нам дуже багато всього висилають і ми, якщо говорити саме про Львів, то ми забезпечили витратними матеріалами військовий шпиталь на вулиці Чехова, шпиталь ветеранів війни у Винниках. А зараз нам вислали багато власне дитячих розхідних матеріалів, які ми передали двом лікарням», ― розповіла перший заступник голови обласної Спілки ветеранів Афганістану «Наш дім» Наталія Бабенко.

«Це є такі речі, які пацієнт не купить в аптеці. Ми без них умовно чимось іншим заміняємо, обходимося, але вони є загальнообов’язкові в тому ланцюгу в наданні медичної допомоги», ― каже головний лікар Західноукраїнського дитячого медцентру Андрій Синюта.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук