«Укроборонпром» має намір створити спільний тренінговий центр з НАТО

СуспільствоРоман Ганкевич, 25 листопада 20165230
Вирішення питання інтеграції у НАТО потребує не тільки декларування політичного курсу, а й практичних кроків

ДК «Укроборонпром» заявив про наміри створити на своїй базі тренінговий центр для українських фахівців сектора безпеки та оборони за програмами НАТО. Переговори відбулись під час зустрічі між керівництвом концерну та Офісу зв‘язку НАТО в Україні, інформує прес-служба «Укроборонпрому».

«Генеральний директор «Укроборонпрому» Роман Романов, голова представництва Альянсу Александер Вінніков та керівник програми професійної підготовки НАТО Ове Уруп-Медсен обговорили можливість навчання українських фахівців англійської мови, проектного менеджменту, отримання практичних навичок з запровадження систем керування якістю на підприємствах, механізмів взаємодії між силовими структурами-замовниками та оборонно-промисловим комплексом, співробітництва підприємств України з НАТО», - йдеться в повідомленні.

Як зазначив Романов, вирішення питання інтеграції у Альянс потребує не тільки декларування політичного курсу, а і практичних кроків, які дозволяють запровадити ті норми та стандарти, які діють у НАТО. «При цьому запроваджувати їх мають саме українські фахівці, що пройшли необхідне стажування безпосередньо у структурах Альянсу», – пояснив він.

За його словами, на підприємствах «Укроборонпрому» з червня 2016 року діє контроль якості за стандартом AQAP серії 2000, який відповідає вимогам, прийнятим країнами-членами НАТО.

Нагадаємо, що «Укроборонпром» презентував стратегію реформування оборонно-промислового комплексу Україні. Вона передбачає чіткі послідовні кроки: корпоратизацію, аудит, кластеризацію, комплексні дії захисту технологій і запуск платформи розвитку інновацій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук