«Укроборонпром» має намір запросити на роботу іноземного топ-менеджера

Державний концерн «Укроборонпром» планує ввести до складу своєї управлінської ланки західного топ-менеджера, заявив голова концерну Роман Романов.

«Концерн обрав шлях розвитку – європейські ринки та співробітництво з НАТО — та суворо дотримується цієї стратегії. Задля цього ми потребуємо ефективного менеджера із успішним досвідом роботи безпосередньо в компаніях західної формації», – сказав очільник «Укроборонпрому» на робочій нараді у п’ятницю, 21 серпня, повідомляє прес-служба держконцерну.

За його словами, новий менеджер має впроваджувати європейські практики в управління концерном, сприяти переходу підприємств до виробництва за стандартами НАТО та розширенню промислової кооперації із західними партнерами.

«Зараз наші підприємства вийшли на новий рівень виробництва. З цим виникають кардинально нові можливості і кардинально нові виклики. Тому посилення управлінської команди – це крок, адекватний вимогам часу», – заявив Романов.

«Укроборонпром» створений 2010 року. Учасниками держконцерну є 137 підприємств українського оборонно-промислового комплексу (ОПК), включаючи держкомпанію «Укрспецекспорт» та її дочірні підприємства. Зараз 23 підприємства держконцерну знаходяться на окупованій території в Криму та на Донбасі, зазначає «Економічна правда»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук