«Укрзалізниця» анонсувала нові онлайн-послуги

«Укрзалізниця», зокрема, впровадить можливість онлайн-замовлення перевезення авто у вагоні-автомобілевозі

СуспільствоЮрій Братюк, 12 квітня 20194200

АТ «Укрзалізниця» планує розширити функціонал своїх онлайн-сервісів, додавши кілька нових послуг для клієнтів. Більшість нововведень заплановані вже цього року, повідомив 12 квітня голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, серед послуг, які можна буде зручно оформити онлайн: замовлення на групові перевезення пасажирів, замовлення вагона з місцями для людей з інвалідністю, замовлення перевезення авто у вагоні-автомобілевозі. Також заплановане запровадження послуги «листа очікування», коли пасажир отримує повідомлення про появу в продажу необхідних йому квитків.

Новації чекають й на клієнтів із сектора вантажних перевезень. «Укрзалізниця» планує, зокрема, провести суттєвий реінжиніринг процесу планування вантажних перевезень, що дозволить перейти від традиційної системи місячного планування до системи управління замовленнями на період фрахтового року.

«Завдяки цьому клієнти зможуть самостійно керувати замовленнями та нести встановлену відповідальність, у тому числі й фінансову», - пояснив Кравцов.

Крім того, з’явиться можливість замовити тягу або «нитки графіку». В «Укрзалізниці» зазначили, що онлайн-сервіс із продажу проїзних документів користується попитом серед пасажирів. Так, у 2018 році близько 50% від загальної кількості проданих квитків пасажири замовили через інтернет.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук