Університет хоче виселити міськраду Дублян на вулицю

Львівський національний аграрний університет хоче примусово виселити міську раду Дублян із приміщення, яке вона займає ще з 1976 року. Завтра, 11 червня, прийдуть судові виконавці і виженуть на вулицю працівників міськради та міліцію, яка теж має кабінет у цьому будинку.

Як повідомив ZAXID.NET голова дублянської міськради Василь Попович, у 2009 році університет подав заяву до суду на виселення міської ради.

«Було прийнято рішення про виселення, але виконавець відмовився виконувати рішення суду. У 2012 році університет подав на виконавчу службу до суду, виконавця звільняють з роботи, і суд примушує виконавчу службу виконати рішення», – розповів Попович.

За його словами, університет не має жодних документів на право власності і користування цим приміщенням.

«Міська рада в Дублянах від часу свого створення – 1976 року – знаходиться у цьому приміщенні. До 1976 року Дубляни відносилися до Малехівської сільської ради. Міська рада не рейдер і не захоплювала це приміщення. І це не мій приватний офіс – це державна структура», – зазначив міський голова.

Він розповів, що звертався у фонд держмайна України, де відповіли, що це приміщення ніде не зареєстроване.

«Колись, коли не було в Дублянах міської ради, все, що будувалося у містечку, автоматично ставилося на баланс університету. Ми неодноразово зверталися, щоб передали будинок побуту, лікарню і це приміщення, де ми знаходимося, на баланс міської ради. Університет постійно відмовляється», – наголосив Попович.

Він також додав, що вже є попередження про те, що завтра о 10:30 буде примусове виселення.

«Злочинних наказів я виконувати не буду. Хочуть – нехай виселяють. Таке враження, що громада Дублян знаходиться на території університету, а не університет на території міста Дубляни», – обурюється Попович.

За словами міського голови, він неодноразово намагався вирішити ситуацію шляхом переговорів. Однак, жодних результатів домогтися не вдалося. Іншого приміщення у міськради немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук